İndirme gerektirmeyen en iyi 5 online oyun

Bu oyunlar, hızlı ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Agar.io, Skribbl.io, Neptune’s Pride, Shell Shockers ve Krunker.io, indirme yapmadan oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yaratan tarayıcı oyunları arasında yer alıyor. Bu oyunlar, her biri benzersiz dinamiklere sahip olup, çevrimiçi arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar.

Agar.io

Agar.io, renkli topların doluşturulduğu dev bir arenada yer aldığınız, diğer oyuncularla rekabet ettiğiniz ve büyümek için ışık saçan küreleri yemeniz gereken son derece bağımlılık yapan bir oyundur. Ülkemizde de bir dönem oldukça popüler olan bu oyunda diğer yuvarlak halkaları yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz aman dikkat edin sizden büyük halkalar sizi yutmasınlar.

Skribbl.io

Skribbl.io ise, sanal bir kalemle donatılmış internetten rastgele insanlarla dolu bir oda içerisinde gerçekleşir. Her turda, ekranınıza gizli bir kelime belirir ve bu kelimeyi yazmak yerine çizmeniz gerekir. Sanat becerileriniz bu oyunda önemli bir rol oynar. Eğer resim yeteneğinize güveniyorsanız bu oyunda oldukça başarılı olabilirsiniz.

Neptune’s Pride

Neptune’s Pride ise galaksiyi yönetme şansı veren ücretsiz bir strateji oyunudur. Gerçek zamanlı bu strateji oyununda uzay gemisi filoları inşa eder, keşfedilmemiş galaksileri araştırır ve ittifaklar kurup ihanet edersiniz. Diplomatik olmayı ve komşularınızla dostane ilişkiler kurmayı unutmayın.

Shell Shockers

Shell Shockers‘da ise sıradan bir yumurta avı yerine, silahlanmış bir yumurta olarak bir labirentte ilerlersiniz. Amaç, rakiplerinizi alt ederek adınızı öldürme listesine yazdırmaktır. Shell Shockers, şaşırtıcı derecede bağımlılık yapan ve iyi işleyen bir tarayıcı oyunudur. FPS tarzı oyunu sevenlerin muhakkak denemesi gereken bir oyundur.

Krunker.io

Listemizin sonunda yine bir silahlı oyun olan Krunker.io mevcut. Krunker.io, hızlı tempolu bir oyun arayan ve ciddi bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için idealdir. Bu oyun sizi bloklu bir dünyaya atar ve duvar koşuları, piksellerin patlaması ve heyecanlı çatışmalar sizi bekler. Krunker.io, hızlı refleksler ve yaratıcı hareketler gerektirir. Bu oyunlar, farklı beceri seviyelerine ve ilgi alanlarına hitap ediyor olup, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz seçenekler sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir